Na rynku energii elektrycznej działamy od 2010 roku.

Jako jedni z pierwszychzaczęliśmy oferować naszym Klientom

kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi doradcze

w zakresie optymalizacji zużycia energii elektrycznej,

a tym samym minimalizacji kosztów

związanych z jej dostawami. 

 

TUTAJ!
Umów się na rozmowę z Konsultantem!

O NAS

Na rynku energii elektrycznej działamy od 2010 roku. Jako Jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej oraz usługi doradcze w zakresie optymalizacji zużycia energii elektrycznej, a tym samym minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Optima Energia jest marką Handlową firmy TXM Sp. z o.o. działającą na rynku sprzedaży energii elektrycznej od 2010 roku. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wybranych, koncesjonowanych Przedsiębiorstw Energetycznych. Koncesja na obrót energią elektryczną, wydana przez Urząd Regulacji Energetyki gwarantuje stabilność dostaw energii do Państwa punktów odbioru energii. W chwili obecnej na polskim rynku funkcjonuje około 70 aktywnych spółek obrotu energią, przy ponad 300 wydanych koncesjach.

Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu najwyższych standardów sprzedaży i obsługi posprzedażnej energii elektrycznej, dostarczanej do naszych Klientów przez wyspecjalizowane w hurtowych zakupach energii podmioty, z którymi Optima Energia współpracuje w ramach umów o partnerstwie strategicznym.

Nasze wartości: PROFESJONALIZM - jesteśmy specjalistami od poprawy efektywności kosztowej w zakresie wydatków energetycznych; EFEKTYWNOŚĆ - dzięki efektom naszej pracy jesteśmy partnerem wielu przedsiębiorstw; ETYKA W BIZNESIE - to nasz klucz do sukcesu; NOWOCZESNOŚĆ PRZY POSZANOWANIU TRADYCJI - tworzymy nowe rozwiązania nie zapominając o specyfice rynku, na którym działamy; ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA - wspieramy na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego.

Dlaczego OPTIMA ENERGIA?

 

Klient jest najważniejszy! 

 

Indywidualne podejście

Naszych odbiorców nie traktujemy szablonowo, dla nas każdy z nich jest wyjątkowy, dlatego cenę, którą proponujemy naszym klientom uzależniamy od ich indywidualnych potrzeb np. od tego w jakich godzinach potrzebują najwięcej energii. Firmom, które zużywają jednakową jej ilość w trakcie dnia proponujemy proste zasady i produkty z jednakową ceną przez całą dobę. Jeśli jednak Twoje przedsiębiorstwo zużywa większość energii poza godzinami szczytu to mamy dla Ciebie produkty z cenami energii uzależnionymi od pory dnia, tak abyś w mógł zarządzać kosztami jej zakupu. 

 

 

 

Zaufanie to podstawa.

 

 

Zaufanie do stałych Klientów

Odbiorcy biznesowi, którzy z naszych usług korzystają co najmniej 12 miesięcy mają możliwość wydłużenia terminu swojej płatności nawet do 30 - 45 dni, dzięki czemu zyskują dodatkowe środki na pilne potrzeby czy bieżące inwestycje.

 

 

Najlepsze ceny.

 

Ceny hurtowe

Dla dużych odbiorców energii mamy specjalną propozycję, dzięki której będą mogli nabywać energię po cenach dostępnych hurtowym rynku energii. W ten sposób klienci o dużym zużyciu energii będą mogli kupować energię na zasadach analogicznych do tych na jakich działają spółki obrotu i z roli odbiorców przeistoczą się w kreatora rynku.

 

 

 

Spokój na lata.

 

 

Gwarancja stałej ceny

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana stabilnymi kosztami zakupu energii to powinna zdecydować się na Optima Energia, która weźmie na siebie ryzyko wzrostu cen energii na siebie.

 

Dostęp do dodatkowych usług

i finansowania.

 

Dodatkowe usługi

Oszczędności nie kryją się tylko i wyłącznie w cenie, dlatego właśnie przygotowujemy usługi dodatkowe które pozwalają zmniejszyć koszty zakupu energii.

 

 

 

Przejrzystość, uczciwość i proste zasady.

 

 

Rzetelny Partner

Zmiana sprzedawcy nie wiąże się z ryzykiem przerwania dostaw energii lub zmiany warunków opłat przesyłowych. Odpowiedzialność za ciągłość dostaw oraz jakość spoczywa na lokalnym Operatorze Systemu Dystrybucji.

Gwarancje ciągłości dostaw energii elektrycznej zapewnia ustawa – Prawo Energetyczne - wraz z aktami wykonawczymi. Ustawa nakłada na przedsiębiorstwa energetyczne szereg obowiązków oraz zobowiązuje Operatora Systemu Przesyłowego oraz Operatorów Systemów Dystrybucyjnych do podejmowania  określonych działań, w przypadku wystąpienia zagrożeń w krajowym systemie elektroenergetycznym lub niedoborów w dostawach energii elektrycznej do odbiorców.

 

Budujemy relacje na lata.

 

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie

Każdy z naszych Klientów otrzymuje opiekę indywidualnego Konsultanta ds. Obsługi Klienta, który jest znany Klientowi z imienia i nazwiska - podajemy jego numer komórkowy oraz adres e-mail. Nasi Konsultanci są dyspozycyjni i kompetentni, zawsze potwierdzają z Klientem, czy zgłoszony problem można uznać za rozwiązany.

 

 

 

 

 

 

 

TUTAJ!
Umów się na rozmowę z Konsultantem!
TOP